Recuperare parola
Toate conturile din vechea platforma au fost transferate . In cazul in care parola nu functioneaza apasa urmatorul link http://jandarmi.ro/forum/ucp.php?mode=resend_act pentru a o recupera pe email .

O mare parte a postarilor sunt ascunse vizitatorilor dar vizibile utilizatorilor inregistrati si autentificati.

nelamuriri

Tot ce este de actualitate şi implică jandarmeria
Vasy
Incepator

Re: nelamuriri

Mesaj necititde Vasy » Joi Iun 29, 2017 07:52

Latest post of the previous page:

Din cate am inteles ,ii vizeaza doar pe cei din MAPN acuma din iulie.pe noi doar din ianuarie.sau am inteles eu gresit.

Niko
Vorbaret

Mesaj necititde Niko » Joi Iun 29, 2017 14:01

Noi am "beneficiat" pana acum de o taiere cu 17% a normei de echipament si noroc cu salariul minim ca eram cu .... in .... in rest e bine ca suntem desconsiderati la maxim iar astia ar vrea sa ne taie si tot ce s-a castigat pana acum... e o trista constatare ...

ragnar86

Mesaj necititde ragnar86 » Joi Iun 29, 2017 22:44

imi puteti da niste informatii pentru scoala de aplicatie pentru ofiteri jandarmi Mihai Viteazul?

se poate da admiterea acolo ?

sau daca esti subofiter mergi acolo pt cursuri ca sa ajungi ofiter ? careva stie?

spectator

Mesaj necititde spectator » Mie Oct 11, 2017 13:45

Prietene, nu e de tine...daca ai facut cat de cat sport la viata ta ar trebui sa te cunosti si sa lucrezi insistand pe bareme...dar se pare ca tu le stii pe toate...si mai mult decat atat tu nu vrei decat sa iti incerci norocul, nu vrei sa intrii intr-o structura de invatamant a m.a.i.Oameni ca tine sunt o gramada sub linie.Daca nu esti serios, nu platesti din greu meditatii, mai ales la limba materna mai bine "iti incerci norocul" in alt domeniu.Succes!

Înapoi la “Ştiri cu şi despre jandarmi”