Recuperare parola
Toate conturile din vechea platforma au fost transferate . In cazul in care parola nu functioneaza apasa urmatorul link http://jandarmi.ro/forum/ucp.php?mode=resend_act pentru a o recupera pe email .

O mare parte a postarilor sunt ascunse vizitatorilor dar vizibile utilizatorilor inregistrati si autentificati.

Stie cineva cum va fi exact examenul pentru trecerea in corpul ofiterilor..??? Pe anunturi se spune ca va fi scris...

Anunţuri făcute de echipa administrativă a forumului
salexul

Stie careva daca au fost emise ordinele pentru cei care au promovat concursul de trecere in corpul ofiterilor?

Mesaj necititde salexul » Lun Apr 25, 2016 20:31

Latest post of the previous page:

Eu am sustinut concursul pe 8 martie si nu stiu nimic de numiri pe functii... mai e cineva in situatia mea?

CristianFM

Re: Stie cineva cum va fi exact examenul pentru trecerea in corpul ofiterilor..??? Pe anunturi se spune ca va fi scris..

Mesaj necititde CristianFM » Mar Apr 26, 2016 19:12

A fost luna trecută... Cel pe structura de securitate

chr
Incepator

Re: Stie cineva cum va fi exact examenul pentru trecerea in corpul ofiterilor..??? Pe anunturi se spune ca va fi scris..

Mesaj necititde chr » Mar Iul 12, 2016 17:13

A auzit cineva nu se scot ceva posturi de ofiter la concurs la noi la jandarmi ?

valistr

Mesaj necititde valistr » Dum Noi 20, 2016 20:56

Buna seara, sper ca am gasit locul potivit unde sa postez, detine cineva tematica si bibliografia pentru trecerea in corpul ofiterilor pe posturile de comandant pluton? Daca au fost ijj.uri care au scos la concurs astfel de posturi, multumesc anticipat.

viktor1
Timid

Mesaj necititde viktor1 » Dum Noi 20, 2016 21:05

Sincer nu am auzit ca s ar scoate astfel de posturi!

evelin
Timid

Mesaj necititde evelin » Lun Iun 26, 2017 08:59

sunt 100 de locuri de ofiteri pe tara

1982-02-02

1982-02-02

1982-02-02

Înapoi la “Anunţuri importante”