Recuperare parola
Toate conturile din vechea platforma au fost transferate . In cazul in care parola nu functioneaza apasa urmatorul link http://jandarmi.ro/forum/ucp.php?mode=resend_act pentru a o recupera pe email .

O mare parte a postarilor sunt ascunse vizitatorilor dar vizibile utilizatorilor inregistrati si autentificati.

Echivalare examen psihologic Politie-Jandarmerie

Recrutarea, selecţia şi admiterea în instituţiile de formare a jandarm
viktor1
Timid

Re: Echivalare examen psihologic Politie-Jandarmerie

Mesaj necititde viktor1 » Vin Noi 18, 2016 14:56

Latest post of the previous page:

Pana sa ne ''salvezi tu viața '' noi ti o salvam zilnic pe a ta . Daca colegu te a numit '' prieten '' ar trebui sa fi mândru, nu iti vrea nimeni rău , dar suntem sătui toți de piloși care folosesc usa din dos si pt care mai trebuie sa muncem in plus ca sa il ținem si pe el inspate . Si de psihologic noi il dam si după o noapte de servici si tot il trecem cu brio ;)

Viorelczr

Mesaj necititde Viorelczr » Vin Noi 18, 2016 16:23

viktor1 scrie:Pana sa ne ''salvezi tu viața '' noi ti o salvam zilnic pe a ta . Daca colegu te a numit '' prieten '' ar trebui sa fi mândru, nu iti vrea nimeni rău , dar suntem sătui toți de piloși care folosesc usa din dos si pt care mai trebuie sa muncem in plus ca sa il ținem si pe el inspate . Si de psihologic noi il dam si după o noapte de servici si tot il trecem cu brio ;)

Nu am de ce sa fiu mandru de gandurile unuia ce din start te trateaza cu superioritate,nu imi vrea nimeni rau,insa prin sfidarea de care se da dovada,nici binele.Ajuta daca poti un om,daca nu,lasa-l in lumea lui.Ma asteptam la mai multa maturitate emotiona din partea voastra,dar poate nici la voi nu sunt toate bune.Mult noroc pe viitor,Doamne ajuta!

viktor1
Timid

Mesaj necititde viktor1 » Sâm Noi 19, 2016 17:13

Acum știu si de ce ai picat psihologicul , iti place sa ai ultimul cuvânt , si daca cineva nu e de-acord cu tine înseamnă ca te insulta . Asta e ultima mea postare pe acest subiect. Numai bine!

Înapoi la “Vreau să devin jandarm”