De unde ne procuram echipamentul ?

Citeaza · 931 days ago · 0 people like this ·

Am deschis acest topic pentru a vedea care este cel mai bun magazin de unde sa ne procuram echipamentul. (tinuta)

Citeaza · 928 days ago · 0 people like this ·

de la pensionari

mai bn mergi la magazine si vezi daca platesc pentru reclamaCool

Citeaza · 928 days ago · 0 people like this ·

Nu m am gandit la reclama , dar sincer daca ne strangem mai multi aici incerc sa vb cu ei sa faca un discount pentru membrii comunitatii jandarmi.ro

Citeaza · 926 days ago · 0 people like this ·

http://www.echipamentemilitare.ro/

Citeaza · 553 days ago · 0 people like this ·

depinde mult de cei de la conducerea unitatii din care faci parte eu stiu un magazin bunicel pe la lizeanu(Bucuresti) de unde mi-am luat echipament (1veston/1pantalon) si sunt de ff buna calitate il recomand cu caldura nu au foarte multe dar au ce iti trebuie am postat si cartea de vizita a patronului...bafta la cumparaturi :))

2013-11-17 18.55.13.jpg · 1.3M · 13 views
Citeaza · 553 days ago · 0 people like this ·

Nu m am gandit la reclama , dar sincer daca ne strangem mai multi aici incerc sa vb cu ei sa faca un discount pentru membrii comunitatii jandarmi.ro

Sa vedem intai banii si apoi mai vorbim....

Citeaza · 486 days ago · 0 people like this ·

S-a rezolvat ceva ?

De aici  http://www.echipamentemilitare.ro/ au cumparat cativa colegi in decembrie ( a fost oferta pantalon + veston de serviciu) cu 301 lei si dupa 3 spalari s-au facut cam urate. Acum sunt 160 pantalonii si 250 vestonul dar daca sunt de aceeasi calitate...

Citeaza · 474 days ago · 0 people like this ·

Eu incerc sa pun pe picioare www.cnth.ro

Estept o parere despre preturi!

Citeaza · 465 days ago · 0 people like this ·

Eu incerc sa pun pe picioare www.cnth.ro

Estept o parere despre preturi!

tinuta militara gasiti la VIPER CONCEPT pe sos. Basarabiei aproape de uzina republica.

Citeaza · 461 days ago · 0 people like this ·

Beretă măsura-57, şapcă pentru ţinuta de reprezentare măsura-58, cămăşi mâneca lungă mărimea- 56/0, 56/I,cămăşi mânecă scurtă- 54/I,  56/I, 58/I, costum intemperii.
* Doc1.doc (51 KB - downloaded 44 times.)
* Doc2.doc (42.5 KB - downloaded 25 times.)
* Doc3.doc (33.5 KB - downloaded 20 times.)
* Doc4.doc (39 KB - downloaded 27 times.)
Citeaza · 458 days ago · 0 people like this ·

http://vipershop.ro/

Citeaza · 389 days ago · 0 people like this ·

depinde mult de cei de la conducerea unitatii din care faci parte eu stiu un magazin bunicel pe la lizeanu(Bucuresti) de unde mi-am luat echipament (1veston/1pantalon) si sunt de ff buna calitate il recomand cu caldura nu au foarte multe dar au ce iti trebuie am postat si cartea de vizita a patronului...bafta la cumparaturi :))

Salut!

Am o rugaminte. Imi poti trimite numarul de telefon de la aceasta firma pe adresa de e-mail. Imaginea nu se incarca la mine. ignat_adi at yahoo . com

Citeaza · 388 days ago · 0 people like this ·

As ruga firmele ce posteaza pe aici pt a-si vinde marfa sa aibe in atentie preturile articolelor de echipare din Fisa de echipare.
Deseori constatam superpreturi ex. camasa cu maneca lunga la 110 ron, haina de ceremonie mai scumpa ca o haina de ginerica.
Postati d-lor preturi corecte fata de noi, jandarmii.
Pretul sa contina TVA si sa nu ne jupoaie prin taxe de curierat @ ramburs bani.
Coletul sa contina factura si chitanta fiscala pe numele destinatarului pt a dovedi/deconta faptul ca ne-am cumparat tinuta de la dvs.
Si un ultim amanunt.
Sa contina un Certificat de conformitate avizat de IGJR.
Am aflat ca sunt 7 Societati Comerciale agreate de IGJR pt a vinde echipament militar.
Foarte bine.
Sa ni se elibereze Certificat de conformitate pt echipament.
La revistele de front ni se invoca ca echipamentul gen bocanci nu sunt conformi cu standardele militare impuse de J.R.
Ca pantalonii au alta culoare sau tinuta alta croiala,are capse si nu arici.
Sau ca harnasamentele @porturile de pistol nu sunt compatibile cu cele din dotarea J.R.
Citeaza · 383 days ago · 0 people like this ·

Se poate face comanda de pe www.cnth.ro?

Am sunat la ei si din ce am vb cu domnul respectiv nu au site de comenzi online.......deci?

Citeaza · 382 days ago · 0 people like this ·

Vand bocanci marimea 44 , au fost purtati doar la achizitionare de proba, practic sunt noi, pret 100 ron.

Forums Home